Červenec 2008


Informace-O Matku s dcerou

27. července 2008 v 22:44 | Simsterka |  větší
A je tu další soutěž tentokrát soutěž o nejlepší matku s dcerou. Může být jako nemluvně, batole, dítě i jako teenager, ta vaše dcera. Máma může být puberťačka i velká. Můžete si to vymyslet jak chcete. Přeju všem hodně štěstí. (Pravidla stejný jako u soutěže o nejlepší nevěstu) napište do komentářů mail a na můj mail pošlete maximálně dvě fotky s tim co chci!

Fotky posílejte na mail: simsterka@seznam.cz


Spřátelení blogu

27. července 2008 v 22:37 | Simsterka |  Spřátelení a SB
Chcete spřátelit můj blog a váš blog? Jestli ano napište do komentářů svůj blog a už jsme SBéééčka! :) Lehké že? Stačí pak vaše jméno a po spřátelení blogů třeba možná dostanete diplomek. Pokud spřátelíte můžete:

  • Kopírovat, ale ze zdrojem'
  • Můžete psát reklamy'
  • Ale sprostě fakt nemůžete!'
Doufám, že ste to pochopily.

Obrázky z Natashou

27. července 2008 v 20:20 | Simsterka |  The sims 2 ObrázkyInformace-Mazlíčci

27. července 2008 v 20:11 | Simsterka
Vytvořte vašim simíkům perfektní domácí mazlíčky. Trénujte je, hrajte si s nimi a zamilujte si je. Vyberte si ze spoustů plemen psů a mnoho druhů koček. Nebo si jednoduše vytvořte svého unikátního mazlíčka. Vaši simové budou moci své mazlíčky učit novým trikům, vzít je na procházku do parku nebo jim budou moci koupit hračky, pelíšky a mnoho dalšího. Ale pozor, mazlíčci mají velmi nepředvídatelné myšlenky.

Simové mají domacího mazlíčka

Osvoj si psy, kočky, křečky nebo papoušky a hraj si s nimi. Trénuj své domací mazlíčky nebo je uč novým trikům. Mazlíčci mají dokonce svojí "osobnost"- jsou chytří, přátelský, směšní či rozjaření.

Vytvoř si své mazlíčky

Vyber si z více než 22 plemen psů, zahrnujících např. retrívry, bígly, mopsy a schnoodly a z 15 druhů koček mezi nimiž jsou siamská a mainská mývalí kočka a mnoho dalších. Také můžeš využít své fantazie k vytvoření vlastních druhů- a to úpravami vzhledových rysů jakými sou tvar těla, barva, srst, čumák a uši. Přítomnost genetických informací v krvi vašich mazlíčků umožní vznik zcela nových plemen.

Sedni,lehni,sedni

Simové můžou povzbuzovat nebo ukázňovat své mazlíčky, ale trénování je může vyvést z míry, dokonce budou "dělat mrtvé", aby se tréninku vyhnuli. Neukázněný mazlíčci by mohli vykopat díru na trávníku, podrápat pohovku, převrhnout koš s odpadky nebo jiným způsobem překvapit svého majitele, ale i simové mohou správným tréninkem změnit chování svých mazlíčků!

I mazlíčci mají kariéru

Nyní již nebudou vydělávat pouze vaši simové! Vytrénovaní mazlíčci budou moci také vydělávat a žít jednou ze tří kariér- show business, bezpečnost a služby. Každé povolání jim poskytne pět pracovních úrovní.

Přátele pro životní styl

Mazlíčci se stanou plnohodnotnými členy vaší rodiny a budou spolu prožívat zajímavé momenty-děti hrajicí si se štěňátky,teenager využívající půvabu svého zvířátka k získání pozornosti, dospělí sledující televizi společně s kočkami a nebo starší simové užívající si slunný den v parku se svým psím společníkem.

Pochlub se svými mazlíčky

Sdílej své oblíbené mazlíčky s ostatními hráči the sims 2: Prostřednictvím systému pro sdílení Sims 2 obsahu.

Poradna - The sims

27. července 2008 v 20:07 | Simsterka |  The sims 2 Informace
Tak jsem dneska otevřela poradnu o The sims, nepište ale o downloadech, ty hledat nebudu - "Kde si sehnala to oblečení?" a další.

Poradna slouží pro ty kteří si nevědi rady, potřebují pomoct nebo se jim něco stalo z The sims.

Pokud potřebujete pomoct napište na e-mail blogu - simsterka@seznam.cz nebo do komentářů, sprosté komentáře mažu!

Tato poradna slouží jenom pro TS2, komentáře ohledně blogu jako - "Jak se dělají rozcestníky, dáš sem návody na designy?" a další, mažu stejně jako sprostý komentáře!

Život Nicol-Úvod

20. července 2008 v 14:14 | Simsterka |  Život Nicol
Tak a je tu Úvod komixu Život Nicol. Doufám, že se Vám bude líbit!
Ahoj zdravím Vás! Já jsem Nicol Newgaitová je mi 18 let a moje nejoblíbenější barva je růžová,červená,žlutá a bílá. Žiju i se svými rodiči v rušném a neklidném městě New York. Bydlíme v rodinném domě. Nemám zatím přítele a nemám žádnýho sourozence. Mé záliby jsou jezdění na kole a jezdění na bruslích také malování a psaní do deníčku.
Todle je moje mamka Kate Newgaitová je mocinky hodná.Je jí 37 let a má tátu i mě moc ráda. Nesnáší uklízení,praní a žehlení. Její nejoblíbenější barva je bílá,žlutá a zelená. Její záliby jsou také jezdění na kole, jezdění na bruslích a ráda jezdí na výlety. Je to velký sportovní typ.
Todle je můj taťka Dave (čti jako David) Newgait je mu 38 let. Je taky hodný a chodí do práce jako policajt a je ředitel této firmy. Mě i mamku má taky rád a je taky založený hlavně na sport a kutilství. Jeho nej. barva je bílá,černá a červená. Jeho záliby neznám ikdyž není žádný tajnůskář. Je to moje potěšení stejně jako mamka.
A tady jsme všichni! Máme se moc rádi.
No to je náš rodinný barák.

Informace-Univerzita

16. července 2008 v 9:07 | Simsterka |  univerzita

Vaši simové ovládnou univerzitu

Vaši simové nyní můžou být jako 'mladý dospělí', opouštějí domov, aby prožili ultimátní vysokoškolskou fantazii. Nechte je ponořit se do života na vysoké škole, kde se stanou Velkým simem univerzity. Budou si užívat svou nově nabytou svobodu večírky, přáteli, členstvími ve studenských společenstvech a prováděním neuvěřitelných vtípků. Vaši simové prozkoumávají ta nejžhavější místa na univerzitní půdě, jako odpočívárny, tělocvičny, kavárny a další. Pomozte jim naplnit jejich nové cíle, abyste odemkli více odměn a sklidili výhody jejich univerzitních let.

Nová skupina- mladý dospělí

Simové univerzitího věku vyrážejí ovládnout vysokou školu. Nyní si mohou užívat své nově nabyté svobody zadáním nového životního cíle.

Staňte se Velkým simem univerzity

Simové univerzitního věku vyrážejí ovládnout vysokou školu. Nyní si mohou užívat své nově nabyté svobody zadáním nového životního cíle.

Vyučte se na titul pro otevření nových povolání

Vyberte si z 11 studijních oborů pro své Simy a udržujte v pořádku jejich známky. Zvládněte závěrečnou zkoušku a otevřete si až čtyři nová povolání.

Nové "Univerzitní město"

Nyní mohou vaši Simové prožít dokonalou vysokoškolskou fantazii, ať už žijí na koleji, snaží se o ubytování v bratrstvu a nebo se tísní se svými přáteli ve vlastním bytě.

Vysokoškolský životní styl

Staňte se členem hudební skupiny, vrhněte se na večírky, najděte si brigádu, nebo se staňte členy tajné společnosti, tiskněte peníze a předvádějte při studiu. Jak si vaši simové užijí svá vysokoškolská léta?

Přes 100 nových objektů a dekoračních objektů

Dopřejte si zábavnou přestávku od učení hracím automatem nebo si vylepšete své schopnosti na sadě bicích. Mačkejte se svými kamarádami u kulečníku, zalévejte svou kraví rostlinu a prodloužete svému simovi život, nebo něco vyfoťte novým fotoaparátem a pověste si to na zeď

Autorka blogu - Simsterka

15. července 2008 v 20:04 | Simsterka |  Blogmasteři

Jméno: Tereza
Přezdívka: Simsterka, tErEzSkA.pRiNcEsS
Datum narození: 10. srpna 1994
Znamení: Lev


Barva vlasů: Blondhnědé
Barva očí: Zelená
Postava: Štíhlá
Výška: cca 168 cm
Bydliště: Kladno
Profil na lidé: Klik
Libko: nemám