Informace-Mazlíčci

27. července 2008 v 20:11 | Simsterka
Vytvořte vašim simíkům perfektní domácí mazlíčky. Trénujte je, hrajte si s nimi a zamilujte si je. Vyberte si ze spoustů plemen psů a mnoho druhů koček. Nebo si jednoduše vytvořte svého unikátního mazlíčka. Vaši simové budou moci své mazlíčky učit novým trikům, vzít je na procházku do parku nebo jim budou moci koupit hračky, pelíšky a mnoho dalšího. Ale pozor, mazlíčci mají velmi nepředvídatelné myšlenky.

Simové mají domacího mazlíčka

Osvoj si psy, kočky, křečky nebo papoušky a hraj si s nimi. Trénuj své domací mazlíčky nebo je uč novým trikům. Mazlíčci mají dokonce svojí "osobnost"- jsou chytří, přátelský, směšní či rozjaření.

Vytvoř si své mazlíčky

Vyber si z více než 22 plemen psů, zahrnujících např. retrívry, bígly, mopsy a schnoodly a z 15 druhů koček mezi nimiž jsou siamská a mainská mývalí kočka a mnoho dalších. Také můžeš využít své fantazie k vytvoření vlastních druhů- a to úpravami vzhledových rysů jakými sou tvar těla, barva, srst, čumák a uši. Přítomnost genetických informací v krvi vašich mazlíčků umožní vznik zcela nových plemen.

Sedni,lehni,sedni

Simové můžou povzbuzovat nebo ukázňovat své mazlíčky, ale trénování je může vyvést z míry, dokonce budou "dělat mrtvé", aby se tréninku vyhnuli. Neukázněný mazlíčci by mohli vykopat díru na trávníku, podrápat pohovku, převrhnout koš s odpadky nebo jiným způsobem překvapit svého majitele, ale i simové mohou správným tréninkem změnit chování svých mazlíčků!

I mazlíčci mají kariéru

Nyní již nebudou vydělávat pouze vaši simové! Vytrénovaní mazlíčci budou moci také vydělávat a žít jednou ze tří kariér- show business, bezpečnost a služby. Každé povolání jim poskytne pět pracovních úrovní.

Přátele pro životní styl

Mazlíčci se stanou plnohodnotnými členy vaší rodiny a budou spolu prožívat zajímavé momenty-děti hrajicí si se štěňátky,teenager využívající půvabu svého zvířátka k získání pozornosti, dospělí sledující televizi společně s kočkami a nebo starší simové užívající si slunný den v parku se svým psím společníkem.

Pochlub se svými mazlíčky

Sdílej své oblíbené mazlíčky s ostatními hráči the sims 2: Prostřednictvím systému pro sdílení Sims 2 obsahu.
 


Komentáře

1 Egonka | 12. února 2010 v 20:05 | Reagovat

perfektní !! děkuju moc tyhle infa jsem hledala všude !! díky :-x  :-P  :-|  ???  :D  [:tired:]  O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.