Informace-Univerzita

16. července 2008 v 9:07 | Simsterka |  univerzita

Vaši simové ovládnou univerzitu

Vaši simové nyní můžou být jako 'mladý dospělí', opouštějí domov, aby prožili ultimátní vysokoškolskou fantazii. Nechte je ponořit se do života na vysoké škole, kde se stanou Velkým simem univerzity. Budou si užívat svou nově nabytou svobodu večírky, přáteli, členstvími ve studenských společenstvech a prováděním neuvěřitelných vtípků. Vaši simové prozkoumávají ta nejžhavější místa na univerzitní půdě, jako odpočívárny, tělocvičny, kavárny a další. Pomozte jim naplnit jejich nové cíle, abyste odemkli více odměn a sklidili výhody jejich univerzitních let.

Nová skupina- mladý dospělí

Simové univerzitího věku vyrážejí ovládnout vysokou školu. Nyní si mohou užívat své nově nabyté svobody zadáním nového životního cíle.

Staňte se Velkým simem univerzity

Simové univerzitního věku vyrážejí ovládnout vysokou školu. Nyní si mohou užívat své nově nabyté svobody zadáním nového životního cíle.

Vyučte se na titul pro otevření nových povolání

Vyberte si z 11 studijních oborů pro své Simy a udržujte v pořádku jejich známky. Zvládněte závěrečnou zkoušku a otevřete si až čtyři nová povolání.

Nové "Univerzitní město"

Nyní mohou vaši Simové prožít dokonalou vysokoškolskou fantazii, ať už žijí na koleji, snaží se o ubytování v bratrstvu a nebo se tísní se svými přáteli ve vlastním bytě.

Vysokoškolský životní styl

Staňte se členem hudební skupiny, vrhněte se na večírky, najděte si brigádu, nebo se staňte členy tajné společnosti, tiskněte peníze a předvádějte při studiu. Jak si vaši simové užijí svá vysokoškolská léta?

Přes 100 nových objektů a dekoračních objektů

Dopřejte si zábavnou přestávku od učení hracím automatem nebo si vylepšete své schopnosti na sadě bicích. Mačkejte se svými kamarádami u kulečníku, zalévejte svou kraví rostlinu a prodloužete svému simovi život, nebo něco vyfoťte novým fotoaparátem a pověste si to na zeď
 


Komentáře

1 M&K | Web | 17. července 2008 v 9:48 | Reagovat

děkujeme za pochvalu blogu ....budeme moc rády ,když si nějaký stáhneš

2 majitelka blogu | Web | 20. července 2008 v 9:04 | Reagovat

M&K:Nemáte zač holky a určitě si něco stáhnu díky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.