Leden 2009

Black life - 2.kapitola

29. ledna 2009 v 17:10 | Simsterka
,, Jé to je tvoje, no, tak tady jí máš." Řekla jsem a trochu jsem se zakoukala. Vypadal ten kluk moc hezky, můj typ to víte. Ségra dělala, že nás neviděla, ale při tom nás pořád sledovala. ,, Dík, jinak jsem Max." On se jmenuje Max? Krásný jméno a on sám je celej krásnej.
,, Jsem Ema, chodím kousek od tud na gympl, co ty?" On se usmál a já jsem se hned zčervenala. ,, Těší mě. No já chodim na tu školu co je před tim gymnáziem. Víš tam ta nová škola." Řekl a trochu se zastyděl.
,, Máš sestru Juliet že jo?" Jak to ví? ,, Jo, je to moje ségra a co s ní?" Zeptala jsem se a už mě ani moc nezajímal. ,, Jenom, že jí znám ze základní školy, víš Max Resset z 8.A." Ježiši! To je Max Resset, jeden kluk kterej mi dal v první třídě pusu, ale jak to vypadá na mě si už moc nepamatuje. ,, Jo jasně, já jsem Ema. No... Ema Novotná, vždit víš, s tou pusou."
,, Jo jasně!" Řek smutně Max, asi se trochu stydí. ,, No a jinak..." Juliet mi musela skočit do řeči zrovna teď ,, Hele, už máme všechno ségra, tak poď nebo se Rose nasere." Zrovna teď, v nejlepší chvíli, ale asi nevěděla u koho stojí. ,, To je Max, Max Resset pamatuješ?" Juliet se zasmála.

,, No jasně ten kluk co ti dal pusu! No to je jedno. Dělej nebo to platíš celý ty." Řekla Juliet naštvaně a hned se podívala na Maxe. ,,Hele, já jsem si tu teď povídala, navíc za tou píčou už domů nejdu!" Juliet se na mě zlostně podívala, a věřte mi todle neni dobrej pohled.
,, Jo už du." Řekla jsme, rozloučila jsme se s Maxem a šla za Juliet. ,, Dej mi prachy, já to zaplatim." Řekla Juliet naštvaně, ale myslim, že to zase neřekne tátovi jako když byla malá. Pořád všechno na mě řikala. Ale teď už to nedělá takže se už nebojim, že dostanu zaracha. Ale kvůli škole, to dostanu určitě.
Když Juliet platila myslela jsem zatim na Maxe. Nevzala jsem si jeho telefoní číšlo! Vylekala jsem se, ale pak mi to bylo stejně jedno, stejně s jednim klukem ve škole možná už chodit budu tak co? ,, Ježiši, prostě jen jedno máslo!" Řvala zatim na prodavačku za mnou Juliet.
Doma jsem šla hned do pokoje, mámu sem nechtěla ani vidět takže sem si vzala brambůrky, sedla si a jen tak přemejšlela co pak budu dělat. Asi zavolám mí nejlepší kamarádce Martině. Ta je opravdu moc hodná a když mám problémy nebo ona sejdeme se a všechno si řeknem.
Jen tak pro zajímavost takle vypadá můj pokoj. Jak vidíte postel, počítač, černý tapety a prostě pokoj jako si představuje moje ségra. No jo no, neměla si tam dávat růžový tapety s prasetem.
Takle vypadá z druhý strany kam se vchází. Jiný tapety, stoleček a moje skříň kde mám moje nejoblíbenější oblečení.
Pak jsem si pustila bedny uplně na maximum, aby se máma Rose naštvala. Ale taky, že chci zpívat. :) Teda spíš tančit, to mi de nejlíp hlavně mě baví dělat provaz. Dělala jsem totiž dva roky aerobik a pak 3 roky na hip hopu. Zpívám jako Avril Lavigne a všichni mě chválej, teda všichni kromě Rose.
Najednou přišla máma Rose. ,, Parchante jeden! Stlum to nebu ti dám takovou facku, že se z toho posereš!!" Já jsem si to, ale nenechala líbit, už mě tohle to sere. ,, Já prostě nemůžu nic že ne? Sem podle tebe jen nevychovanej malej fracek co bude poslouchat zlou mámu!!" Ale docela jsem to přehnala. Zabouchla dveře a odešla.

Pak jsem se šla spamatovat na počítač. Na ICQ byla moje kamarádka Jamey ze školy tak jsem jí napsala jestli nemůže ven. Samořejmě, že mohla, protože má strašně hodné rodiče. Navíc nemůžeme bez sebe bejt ani jeden den takže i když jsme se viděli včera musíme se vidět dneska.
Tak jsme si začli psát.

Emis ‎(14:47):

Čau, jak je?


Ja.mey 14 ‎(14:47):

Zdááár Emo, já se mám bře co tyz??


Emis ‎(14:48):

U mě docela good, hele můžeš na chvíli ven...?

Ja.mey ‎14 (14:48):

mno nev, protože je na mě táta nasranej a musim koupit Sáře dudlík. (Sára: seznámíme se s ní potom)

Emis ‎(14:48):

no to jo... xD Tak, ale stejně ho musíš koupit ne...? Venku....Tak bych šla s tebou, stejně potřebuju koupit Julii čepici, nic jsem jí totiž nedala a oa vyšiluje..


Ja.mey 14 ‎(14:49):

oa vyšiluje? Julli? Jako by to bylo po prví. Hele ještě se musim zeptat, fakt netušim jak to bude, máma čeká další dítě a potřebuje ode mě pomoct protože je nějaká divná. Víš.. blije, nadává a chodí do nemocnice na vyšetření.


Emis ‎(14:49):

Hej cože?? Další děcko jo? Kolik jich už doma máte? Heeeeh, ale nepočítej sebe! Stejně už ani dítě nejsi. Jo to jsem ti ještě neřekla, že mi Pavel dal pusu. Hele já ti to potom povím. Tak přiď jj? Zatim pp

Dopsala jsem to a pak přišla Julie. ,,Hele!! Nemysli si, že pudeš zase ven!!" Řekla docela naštvaným tónem Julie. ,,Juli co je? Honí tě pořád ta veverka!!" Řekla jsem a začla se smát, todle, ale asu nepochopíte, protože když byla malá našla Julie veverku a začla Julii honit a my si z toho děláme prdel... :D


Pokračování příště!

Girl at infatuated - 11.díl

25. ledna 2009 v 17:30 | Simsterka |  girl at infatuated

Sorry za chyby a tak.


Traisy v listí

24. ledna 2009 v 20:48 | Simsterka |  ke komixu Girl at infatuated

Sem fotila komix a z jedný fotky jsem udělala takovou kravinu... :)

Ahůůůj

24. ledna 2009 v 19:35 | Simsterka
Ahůůj lidičky tenhle článek jsem připravila aby se sám dal na bloček.. Dneska u mě spí Káája takže vám pak řeknu jaký to bylo. Připravuju už new komix a GAI bude až v pondělí, možná zejtra!! Pa lidičky

Oznámení

24. ledna 2009 v 9:00 | Simsterka |  Oznámení
Obrázky - Hezký víkend: 7Ahoj lidičky takže přijede ke mě kámoška a pak pojedeme pryč abych pořád nebyla u PC. Ještě jsem se vás chtěla zeptat jestli nedáte hlas pro Simsterku u Zuzííka. Všem moc děkuju a na konec soutěže až vypadnu vám dám všem co hlasovaly dáreček. 1.kolo o Matku s dcerou buude pozdě protože to někdo nechápe a už tam mám přes 50 lidí přihlášenejch! Takže se nehlaste dál. :) A pak bych vám chtěla říct, že se tu automaticky oběví jeden článek a jakej to uvidíte. Tak se mějte doufám, že si to budete užívat jako já a pěkný víkend

Taaak...

24. ledna 2009 v 8:47 | Simsterka |  Hlasuj
Hlaaasujte pro mě prosím zase na http://h-o-r-s-e-ss.blog.cz/0901/2-kolo ty dárky pořád platí ty vám dám až na konci soutěže. Prooosííím Hlasujjjte.. Opakuuju sou to specciální dáárky do sims a taky něco jiinýho!! ebudou to jenom downloady... :) spostu dáárku pro jednoho za jeden hlas... Tak pa

Pauza

23. ledna 2009 v 23:27 | Simsterka |  Oznámení
Si dávám na chvíli trochu voolna od blogu. Protože s kámoškou budu strávot o víkend hodně času a víc dávám přednosti jí takže jenom na víkend si dávám menší pauzu... :) Tak papa lidičky... =-♥

O Kevinovi

23. ledna 2009 v 19:01 | Simsterka |  ke komixu Girl at infatuated
Kevin je moc hodnej kluk i když vypadá stejně jako v Cassidy a její život je prostě hodnej. Moc lichotí Traisy, ale ta ho prostě odmítá. Je hodný, milý docela hezkej, chodí na basket a líbí se jí typ holky jako je Traisy. Někdy jí zavolá a někam jí pozve. Má taky nějaký tajnosti jako Mishel, ale Traisy se zatim nesvěřil. V 11.díle pozve Traisy na menší rande a víc se seznáměj. Traisy pozve Kevina na oslavu novýho roku kde budou i její kamarádky a samořejmě Mishel. Jak to s nim bude dál? Zamiluje se do něj Traisy? Budou se mít rádi? To se dozvíte v Girl at infatuated!!


Traisy a Kevin

23. ledna 2009 v 18:41 | Simsterka |  ke komixu Girl at infatuated
Jako neni to heký já vim, ale já sem si jenom tak hrála...:)
Téma: Líbání :D
Kdo: Traisy a Kevin

Girl at infatuated - 9.díl

22. ledna 2009 v 20:10 | Simsterka |  girl at infatuated
Hele sorry, že ta Sára má jiný obočí a jiný brejle. V 10.díle jsem to napravila.

Nové zprávy

20. ledna 2009 v 21:37 | Simsterka
Takže přináším hodně novích zpráv. Takže udělala jsem si nový blog, ale adresu dám až bude hotoví celý a přemýšlela jsem o stěhování blogu. Neřikám, že se bude doopravdy stěhovat, ale jen jsem o tom přemýšlela a je mi jedno jak na to budete reagovat. Moje sestra má taky blog a chce něco s mim a jejím blogem udělat, odmítla jsem. Neni spolumajitelkou a sestru do party nechci. laugh.gif laugh image by soonisnever A taky vám chci říct, že kvůli škole nebude moc článků. No a taky jsem vám chtěla říct další informace který se vám asi moc budou i nebudou líbit. ▼ ▼

Zase nové obrázky

18. ledna 2009 v 18:32 | Simsterka |  Obrázky z ts3
Nějaký další obrázky z the sims 3...

Čekejte

18. ledna 2009 v 10:52
Zkouším new design tak to tu budud chvíli rekonstruovat

Už zase ... :)

18. ledna 2009 v 9:04 | Simsterka |  Hlasuj
Lidičky zase potřebuju hlásnout kdo hláááááásne dám mu po celé soutěži speciální dáááárek jak do simsů ( NEBUDOU TO JENOM DOWNLOADY ) tak i obecně!!! Hlásujte prosím na http://h-o-r-s-e-ss.blog.cz/0901/konec-1-kola#komentar-47311743 děěěkuuuuuju všem co budou hlasovat...

Girl at infatuated - 6.díl

17. ledna 2009 v 18:03 | Simsterka |  girl at infatuated
Už to dělám bez podpisu simsterka.blog.cz ale kdo to bude kopírovat, ten uvidí!! :D


Kdo je Sára?

17. ledna 2009 v 17:34 | Simsterka |  ke komixu Girl at infatuated


Ze Sárou se určitě seznámíme v 6. díle, pravuje jako doktorka a tak se s ní i seznámíme. Sára říká výsledky jak je na tom Traisy. Bude hrát hodněkrát v Girl at infatuated. Skoro jako Mishel. Bude kamarádka Traisy a když bude mít Traisy potíže Sára jí pomůže. Je hodná i když vypadá hnusně...Je chytrá a taky má postřeh protože pracovala u policie. Jí je 28 let a pracuje v nemocnici která patří Californii. Více o ní v Girl at infatuated.

Kdo je Erik?

17. ledna 2009 v 10:40 | Simsterka |  ke komixu Girl at infatuated
S Erikem se seznámíme už v 7.díle. Erik je hodný a je mu 21 let a Traisy je do něho zabouchlá. Uvidímte sami kdo bude hezčí jestli Erik nebo Kevin... :) Více o něm v 6.díle Girl at infatuated...


Upravená fotka

17. ledna 2009 v 10:04 | Simsterka |  ke komixu Girl at infatuated
Jsem dělala komix a z jednoho obrázku jsem si udělala malou úpravu. Takový splejtání.. :D

!!Víkend!!

16. ledna 2009 v 21:18 | Simsterka
Uff tak huráá na víkend... Zase to stejně rychle uteče... Jo a rozmyslela jsem si to a nebude se blog rekonstruavat. Na konec mi to kámošky rozmulvily a nějaký SBéééška taky.... Je víkend tak tu čeeekejte moooc článkůůů a možná ( MOŽNÁ) i nový design... Měj te se... A já se du dívat na taxi... Teď je totiž reklama... :D tak pa...

Rekonstrukce?

14. ledna 2009 v 17:55 | Simsterka
Hele lidi už to nemá cenu... Mám hnsunej blog a takle to dál nejde... :) Co řikáte kdyby to tady (DLOUHO) bylo BEZ NIČEHO!!! Vymazal bych skoro všechno a prostě bych to tu zlepšila... :) Ale dlouho by to tu bylo rekonstruovaný.. Zatim choďte sem!! Jako já newm mno.. :D zase bych tu byla ale sama protože new spolumajitelka nechce rekonstrukci... :) No nevadí.. Prostě rekonstrukce. :) takže by to tu bylo nový co řikáte?

Nový dess, nový menu, nový...

13. ledna 2009 v 20:06 | Simsterka
Heeh tu skusit jeden design sem na blog, ale menu nebude nový... Nemám na to ještě vytvořený rámečky a tak... :D a Kája odchází za spolumajitelku a přichází nová... :) moje další kámoška je moooc hodná přidává na svůj blog hoodě čllánků a designy umí fakt dobře... Takže snad se vám bude líbit a zvyknete si na ní. :) ZÍTRA TO UDĚLÁM LIDIČKY, NEBO NĚKDY.... :D... :)

Prosím hlasujte pro-Simsterka

12. ledna 2009 v 19:03 | Simsterka |  Hlasuj
Prosím nedali by ste mi hlas? Pokud ano dostanete dáreček a né jenom diplom, ale i spešl dárek jen pro vás. Tak pokud budeš hlasovat moooc vám poděkuju. Hlasujte pro Simsterku zde. Děkuju všem předem.

1.design-Pro vás

10. ledna 2009 v 20:56 | Simsterka a Kája |  Designy
1. design pro vás! NENÍÍÍÍ ODE MĚ !!!!

O Mishel

10. ledna 2009 v 19:40 | Simsterka |  ke komixu Girl at infatuatedMishel je ukecaná a bydlí jako Traisy v Calofornii. Je taky milá, hezká, opálená, a docela i lezba Má ráda zvířata, ale když byla malá zemřeli jí. Má 1 knihu o kočkách. S Traisy se seznámila už v prvním dílu a to, že je malá lezba zjistila Traisy když jí Mishel dala při vítání pusu. Řekli si že na to zapomenou a Traisy o tom řekla jenom Kevinovi (čišníkovi). Mishel neni hlavní postava v tomto komixu, ale je tam hodněkrát. Má Traisy ráda jako kamarádku a taky že jsou kamarádky. Mishel, ale má tajemství který se týkají i Traisy. Traisy to změní život a Mishel z toho bude trochu viděšená, že Traisy se jí po takovém tajemství dlouho neozívá. Jaké je to tajemství? To se dozvíte v dalších dílech Girl at infatuated (holka k zbláznění)!!!Její jizva!!!


Tak jsem hrála simsi... .:D

9. ledna 2009 v 22:15 | Simsterka |  Oznámení
Tak jsem hrála simsi a šla jsem do jedný rodiny kterou si udělala Kája... Byla fakt zdrcená a samořejmě tam nechyběla ani Traisy z komixu Girl at infatuated...:D


Sem to skoušela a vypadá to...:D

9. ledna 2009 v 18:05 | Kája
Sem to skoušela, ten dess a vypadá to příšerně... Hned jsem tam dala ten starejj... :D aby ste viděli jak to asi vypadá tak tady... :D =-♥

Takže skusim jeden design

9. ledna 2009 v 17:26 | Simsterka a Kája
Skusim jeden dess neni nejhezčí, ale bude tu krátce... :) bude to chvíli trvat musim udělat etě menu...

Sorrrrry..... :)

9. ledna 2009 v 17:04
Omlouváme se že sme sem nic nepřidávali a nebyly jsme na vašem blogíííssskku.... =) ale zítra nebo prostě o víkend zase začneme přidávát čláánky a možná bude i new dess..., :D ppppaaa liiiidiičkyOšklivka Betty

2. ledna 2009 v 22:06 | Simsterka |  Downloady
Dobrá věc do komixu!!!!

2. ledna 2009 v 22:03 | Simsterka |  Downloady
Světelný nápisy.....jsou prima mám je stažený a nepotřebujete žádný datadisky!!!:)najdete je u světel v objektech


Nějaký setíky

2. ledna 2009 v 22:03 | Simsterka |  Downloady


zdroj na fotkách...

Deme fotit :D

2. ledna 2009 v 21:59 | Simsterka a Kája |  Oznámení
Tak jdeme fotit komixy... :D a Míšo mi jsme to nepsaly, to psala Girl-green ona Karolína taková neni.. Je moooc hodná a proč by to byla moje kámoška??? xD Tak ahooojky... Ale psát to budu pozdějc... :D etě jsem dám downloady... :D

Omlouvám se SB

1. ledna 2009 v 15:19
Omlouvám se SB že nebudu chodit na blog ale já tu nebudu.... :( Pa