Únor 2009

Na víkend

28. února 2009 v 21:13 | _*Girl.Terka_*
Ahoj jen vám chci říct , že dneska tu fakt nic nečekejte. Je totiž u mě (nečekaně) kamarádka a bude tu až do rána takže jsem teď fakt nic přidávat nebudu, ale zejtra se tu možná něco oběví. Tak pa SBééčka a ostatní..

Informace o vánočním balíčku

27. února 2009 v 21:05 | _*Girl.Terka_* |  vánoční balíčky
Podávej sváteční hostinu pro celou rodinu!
 • Vyzdob si svátečně celý dům jmelím, punčochami, sněhuláky, věnci a obrázky s vanočními motivy! Používej venkovní vánoční osvětleni, zamrzlá okna a svítící nos vánočního soba.
 • Obleč se jako Santa Claus nebo paní Clausová a prožij jejich zázračný príchod na Štědrý den.
 • Uspořádej novoroční párty a nezapomeň na ohnostroj!
 • Obsahuje 12 vánocních darků.
 • Také obsahuje již dříve uveřejnené vanoční objekty z velikonoc, Chanukah, Kwanzaa a Haloweenu.
V prvé řadě si budete moci vyzdobit dům celou řadou vánočních dekorativních objektů, pozvat přátele na oslavu a v neposlední řadě přijde do vašeho domu i sám Santa. Vánoční balíček si můžete pořídit v předprodejní akci se soutěží za pěkných 399 Kč
Tadyto je vánoční edice ! kde najdete vánoční balíček + hru the sims 2 za 1499 Kč !!! Takže si to můžete koupit i když the sims 2 nemáte !
Todleto není vánoční balíček ! Vánoční balíček má 3 verze a to : vánoční edice ( obr. nahoře) veselé vánoce což je tenhle datadisk a vánoční balíček !!!! Vánoční balíček se ale nebere ani jako malí datadisk protože to není KOLEKCE ale BALÍČEK !

Líbí se vám můj blog?

27. února 2009 v 21:04 | _*Girl.Terka_*
Stará a známá anketa: Líbí se vám můj blog? Hlasovat můžete dole v anketě..

Sen nebo pravda?-Úvod

27. února 2009 v 21:01 | _*Girl.Terka_* |  Sen nebo pravda??
Máme tu nový komix a úvod k němu!
Asi jste s novým komixem nepočítali co?
V celém článku si přečtěte o co půjde, a kdo je hlavní hrdinkou komixu =o))

Pátek..ale hudebka? xD

27. února 2009 v 13:32 | _*Girl.Terka_*

Ahojky...Ano, už je pátek a já jsem konečně doma.Čeština v poho, matika taky,přírodověda a čtení taky v poho, ale hudebka. !617!913No, nejdřív jsem vám chtěla říct co tady dneska bude-Plán který jsem napsala nebyl přesný, protože se to fakt nedalo stíhat.Takže dneska se tu něco oběví-Úvod komixu,něco o minidatadiscích a ankety. Víc toho jsem asi nedám.Taky si chci odpočinout od blogu a od školy.Tak dneska nic velkýho OK? Oběhnu teď SBééčka a pak se pustím do úkolů. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Já vím dělám je brzo, ale fakt nechci o víkendu myslet na školu a hlavně na učitelku hudebky, no a taky se něco stalo.Je to osobní, ve škole se něco stalo...Já to neudělala, ale vím kdo jo.. A co jo? To vám neřeknu je to prostě mezi ředitelkou a naší třídou. Jestli, ale o tom něco chcete vědět napište na e-mail blogu.No a pak vám chci říct jak to ve škole probíhalo.O hodinách jsme se fotili s Míšou, kamerovaly atd...Hrozná sranda.Pak jsme řešili to s tou ředitelkou a naší třídou mno a o hudebku jsme si psali.Jednu mojí kámošku nachytala úča takže dostala poznámku... A pak jsem šli do šatny...Jsem šatnář a zapoměla jsem ve třídě klíče od šatny. Ona mě zprdla a nádavala a tak..Pak mě poslala zase nahoru pro klíče a zase nadávala, že to nestihne.Jako takovou kr*vu jste ještě něviděli.Mě hudba baví, ale něco co neni z 17. století.No a pak jsem zase natáčela úču a tak...Jestli chcete dám jsem i video jak sem natáčela a nebo jak jsem fotila...jumpy.gif image by SaliskoTakže jsem vám chtěla jenom todle říct.Tak já du teda dělat ankety a ty moje úkoly.Pááá

TS2-Univerzita:Obrázky

26. února 2009 v 18:18 | _*Girl.Terka_* |  univerzita

zdroj:lovelysims

Rande

23. února 2009 v 17:14 | _*Girl.Terka_* |  nocni zivot
Rande
V Nočním životě bylo poprvné detailněji zpracováno rande mezi simíky, zde se můžete kouknout, jak se může vyvýjet a jaké mohou být "následky".
Úroveň

Rande snů
Ohromné
Dobré
V pořádku
Chabé
Špatné
Hrozné
Body

950 - 1000
650 - 950
425 - 650
300 - 425
200 - 300
100 - 200
0 - 100
Zakončení

Romantická pusa
Něžný polibek
Letmý polibek
Obejmutí
Pokrčení rameny
Domluva
"Rýpnutí si"
Dárek

Sim přinese květinu.
Sim přinese malou kytku.
Obdrží milostný dopis.
Žádný.
Žádný.
Obdrží hanlivý dopis.
Tajně přinese na pozemek tašku s hořícím lejnem.
ZdRoJíQ:ts2komixy.blog.cz

Škola nebo divadlo?...Omg

23. února 2009 v 13:49 | _*Girl.Terka_*
Takže jsem ze školy venku. Vlastně, jak to kdo vezme. Přišli jsme do výtvarky
tak říkáme jedný místnosti kde se hodně maluje a učitelka začla "Budeme se učit jenom hodinu, jedeme totiž do divadla. Zaplacený to už všichni máte." 01.gif image by Salisko Tak jsme řekli OK a byli v pohodě, ale když odešla učitelka z výtvarky a šla si pro brejle všichni jsme si stoupli a začali ječet, vůbec jsme nevěděli, že to bude dneska. O první hodinu bylo všechno dobrý, jako vždycky vyvolávala pořád mě a na nikoho jinýho se neohlížela todle mě už začíná srát xD už aby vyvolávala někoho jinýho. No a dělali jsme něco ze slovesama to děláme pořád, ale to je jedno. No takže všechno v poho.
Teď jsem si, ale uvědomila proč vám to všechno řikám. No prostě jsme se už vrátili a já du psát záhady díky Mončo (SB), že mi to řekla, dobrý nápad a pak dám něco do rubrik a pak pokecám na ICQ celej den na blogu nebudu to si nemyslete a pak zavolám kámošce, že ke mě může mamka mi to včera zakázala kvůli tomu, že jsem neumyla nadobí, ale pak si to rozmyslela a zeptám se jí jestli by mi s něčim nepomohla ohledně blogu no a pak asi pudeme ven. Jo a ještě něco UČITELKA nám řekla, že ve ČTVRTEK dostaneme úkol a tak tu nic moc nečekejte protože máme do půl třetí. Tak já du zatim ven a pak nappíšu něco na blog...

Tento týden-Jak to bude?

22. února 2009 v 21:01 | _*Girl.Terka_*
Takže jsem du dát jak to bude tenhle týden. Jako, tenhle týden fakt nečekejte něco extra dodělávám komixy, články, menu atd... Jo a jinak doufám, že se vám to menu líbí, ale pomáhala mi s tím i kámoška ale udělala jenom blog a komixy =D ale to je jedno! No tak já vám to teda du ukázat jak to tenhle týden bude.

Pondělí 23.2
Takže v pondělí to tu ještě trochu dodělám, čekejte několik článků ohledně sims a tak. No a, protože stejně zejtra nemůžu ven thawake-1.gif image by Salisko a odpadají nam hodiny tak v jednu bych měla bejt doma. Tak se sem pokusim ještě něco dát. hihi.gif image by Salisko
Úterý 24.2
No, protože ASI ještě nepudu ven tak by tu zase něco mělo bejt (přesně nevim co! Nejvíc mám vymysleno na středu), ale snad něco vymyslim.
Středa 25.2
Takže, dám jsem nový komix, něco o the sims 3, a do rubrik (všech) dám něco zajímavího, aby nebyli prázdný, ale to udělám taky v pondělí při dodělávání menu. Ale nečekejte něco velkýho (myslim komix, a to, že budu na blogu celý den!! To fakt nechci!) Tak jako chápete ne? Ve škole mi to moc nejde takže nebudu se pořád věnovat blogu.
Čtvrtek 26.2
Ve čtvrtek máme do půl třetí a úča je poslední dobou hrozná takže nevim jestli dostaneme úkoly. Jestli je dostaneme nic moc tu nečekejte, jestli je nedostaneme tak se sem pokusim něco dát. (Změna: Dneska 23.2 jsem se dozvěděla, že úkol dostaneme, takže nic moc tu nečekejte)
Pátek 27.2
Ten ještě nemám moc naplánovanej. Nevim jestli pudu ven určitě pudu xD
Tak jako nevim no, jestli jsem v pátek něco dám.

Jo a jinak tenhle popis neni přesnej! Nevim jak to bude, ve škole nás úča pořád otravuje, a taky máme problém s jendou holkou a chceme jí něco říct tak nevim no... Pudu se snažit jít podle plánu. laugh-1.gif image by Salisko

Komixy-rozcestník

22. února 2009 v 18:56 | Simsterka
Komix Život bez štěstí. Komix o 19ti leté holce.
Život bez štěstí-Čtěte zde
Komix Sen nebo pravda. Komix o 17ti leté holce.
Sen nebo pravda-Čtěte zde
Komix Svět vzhůru nohama. Komix o jednaadvacetiletý holce.
Svět vzhůru nohama-Čtěte zde

Komix Girl at infatuated. Komix o holce která má najednou smůlu. Proč? Tak čtěte.
Girl at infatuated - Čtěte zde

Proroctví z temnot

22. února 2009 v 18:33 | _*Girl.Terka_* |  Vaše komixy
Super komix z blogu Sims-girl122.blog.cz a od majitelky Teryz (ted už Mrs.[RasTy])
Určitě si ho přečtěte!! Je to super komix...

Jak to bude s reklamama?

22. února 2009 v 13:48 | _*Girl.Terka_*
Takže reklamy si pište kam chcete, ale do nějakého článku který je ještě vidět. Snad víte jak to myslim. Abych nemusela chodit do archívu se podívat na nějakej článek kam ste to napsali. A ke to kvůli tomu, že bych vás pořád dávala na Black list, už by jich tam měla být přes 20 lidí kvůli reklamám. Takže hned do prvního článku co uvidíte pište reklamy ať to nemusím někde hledat. Tak pa a doufám, že ste rádi, hodně jsem nad tim uvažovala. Aspoň nepudete na Black listu kvůli reklamám. =DD Dobrý ne??

Majitelka - Simsterka

22. února 2009 v 12:09 | Simsterka
Jméno: Terka
Přezdívka: Simterka
Datum narození: 10.8.1994 (15)
Znamení: Lev
Pohled na svět: Optimista
Zvířata: Morče, kočka
ICQ: Řekněte si a dám vám ho
Web: great-simik.blog.cz
Tetování: Kreslím si na ruce
Hmotnost: Přibližně 46
Postava: Štíhlá
Oblíbená hudba: Depeche mode - Wrong
Oblíbená barva: Červená, černá, světle modrá
Koníčky: Počítač, malování, tenis...
Skype: Už nedávám
Bydlím: S rodiči, s bratrem, se zvířaty

Minihry The Sims 2

22. února 2009 v 12:09 | _*Girl.Terka_* |  minihry
The Sims 2 A Llama In Every Home Minihra
The Sims 2 Dart Minihra
The Sims 2 Pets Puzzle
The Sims 2 Pets Minihra
The Poppit! Stress Buster
The Sims 2 Celebration Stuff Minihra

The Sims 1: Cheaty

22. února 2009 v 12:09 | Simsterka |  The sims 1 Cheaty
Nejdříve musíte ve hře stisknout SHIFT + CTRL + C a vlevo nahoře se Vám objeví řádka do které píšete cheaty a potvrzujete ENTREM.

klapaucius - přidá 1 000 simleonů (The Sims)
rosebud - přidá 1 000 simleonů (ve všech datadiscích na The Sims 1)
water_tool - přenese váš dům na ostrov obklopený vodou
set_hour # - nastaví čas dne na # (1-24)
set_speed # - změna rychlosti hry na # (-1000 až +1000)
interests - změní osobnost a zájmy vašich Simů
autonomy # - zamění to, co si myslí vaši Simové sami o sobě
grow_grass # - růst trávy # (1-150)
map_edit on/off - editace mapy
route_balloons on/off - vypnout/zapnout průvodní slovo
sweep on/off - zobrazí tikot hry
tile_info on/off - zakrytí/zobrazení informací
log_mask - nastavení masky událostí
draw_all_frames on/off - vykreslování všech rámů vypnuto/zapnuto
! - zopakuje poslední kód
; - oddělovač vícera kódů

P.S.některé cheaty už nejdou!!!


Informace - Hot date

22. února 2009 v 12:08 | Simsterka
Do města se Simíci vydávají hlavně za účelem zábavy, dobře se najíst, koupit si nové oblečení apod. Ve městě je totiž celá řada obchodů, restaurací a klubů, kam můžete zavítat a případně nějaký čas pobýt. Je zcela na vás, jestli do centra pojedete se svým partnerem či partnerkou, nebo si tam zajdete zaflirtovat s někým neznámým. Jak už sám název tohoto datadisku napovídá, vaší hlavní činností by mělo být randění. Ovšem nemyslete si, že je to nějaká brnkačka. NPC postav je v centru velká spousta (je tedy z čeho vybírat), ale docela dá práci je doopravdy sbalit.

Potkat a flirtovat s někým novým je určitě fajn záležitost, ale vy, kteří už máte vytvořené celé rodiny Simáků, si také nemusíte zoufat. Takový rodinný výlet na pláž nebo do restaurace jen ještě více utuží již existující vztah. Pokud to ještě spojíte s nákupem dárků, rozhodně nic nezkazíte. V tomto bodě bych si ještě dovolil malou poznámku. Svého partnera můžete mile překvapit, když si sami odskočíte do města, koupíte tam nějaký dárek, ten si uložíte do svého osobního inventáře a po návratu domů ho můžete svému protějšku věnovat. Odměna bývá většinou velmi sladká, stejně jako tomu je v reálném životě.

Abych ale jen nechválil, musím vás upozornit i na pár nedomyšleností. Jednou z nich je třeba jízda taxíkem. Do centra se totiž nemůžete dostat jinak, než že si zavoláte taxi, které vás za 50$ dopraví, kam si budete přát. Problém ale je, že město má spoustu lokací a vy můžete zvolit pouze jedno cílové místo. Pokud z tohoto sektoru potom chcete jít jinam, například do vedlejší ulice, zjistíte, že to prostě nejde. Pěšky by stačilo přejít silnici a bylo by to, ale každá lokace má své hranice, za které vás hra prostě nepustí. Jediné řešení tedy je, zavolat si z veřejného automatu znovu taxi a za dalších 50$ se nechat převézt o ulici dál, což je přinejmenším směšné.

Hot Date jinak obsahuje spoustu drobných vylepšení. Dokonce došlo i na zpřehlednění katalogů předmětů, kterými vybavujete své domácnosti. Nyní je příslušenství rozděleno do ještě více skupin a aspoň mě se vše vyhledávalo podstatně jednodušeji. Konečně jsou také ve výběru svítidel i doopravdické lustry, které se zavěšují na strop. Jsou tam sice jen tři druhy, ale jak se říká - lepší než drátem do oka. Jen nechápu, proč to nemohlo být hned, jako kdyby v Americe neměli lustry a svítili všude lampičkami či co :)

Určitě vás také zajímá odpověď na jednu trochu lechtivou otázku - jestli se naplnily původní sliby, že v tomto datadisku budou moci Vaši Simíci provozovat sex. Zatím to vypadá, že odpověď bude asi záporná. Ať jsme se já nebo má přítelkyně snažili v tomto ohledu sebevíc, zatím se nám to ještě nikdy nepodařilo (ve hře samozřejmě ;) I zahraniční recenze na toto téma mlčí, takže se uvidí až časem po delším hraní.

The Sims 1: On holiday

22. února 2009 v 12:08 | Simsterka |  On holiday
Jde to opět velmi jednoduše, stačí zvednout telefon, zavolat do cestovky a za chvilku stojí u příjezdové cesty auto, které Vaše Simíky odveze do přístavu. Odtud pak následuje cesta lodí na prázdninový ostrov, kde si můžete vybrat určitou lokaci, v níž se hodláte zdržet. V každé části ostrova lze pochopitelně přenocovat, i když úroveň se trochu odlišuje. Někde jsou totiž apartmány či chatičky a jinde zase pouze stany či iglú. Pokud se Vám někde nebude líbit, stačí dojít k telefonu a nechat se odvézt do jiného úseku ostrova. Způsob přepravy a návštěv jednotlivých částí je v podstatě identický s downtownem datadisku Hot Date, protože prázdninový ostrov je vlastně pouhou modifikací nám dobře známého městského centra.

Celý ostrov je jinak rozdělen do třech hlavních tématických oblastí, přičemž každá má ještě další tři podoblasti. Dohromady tedy můžete navštívit 9 různých míst, kde strávíte se svými Simáky dovolenou.

Mě samotného nejvíce zaujala návštěva zasněžených hor. Asi proto, že sníh se v The Sims ještě neobjevil. Díky sněhu jsou tedy veškeré atrakce vcelku originální a přímo vybízejí k tomu, abyste je pořádně otestovali. Například pokud si vypůjčíte snowboard, můžete se projet po u-rampě a vyzkoušet své schopnosti a la Tony Hawk. Pochopitelně se asi nevyhnete nějakému tomu pádu, ale to k tomu prostě patří.

Když budete chtít v této oblasti přenocovat, máte na výběr mezi jakousi horskou chatou a noclehem v iglú. Samozřejmě záleží na vás, co si zvolíte, ale osobně doporučuji tu chatu (komu by se chtělo nocovat přímo ve sněhu, že?). Ubytování je vcelku jednoduchou záležitostí, stačí aby jeden člen vaší rodiny zašel na recepci, kde se zapíše a zaplatí příslušné poplatky. Tímto máte zaplacený pobyt na dalších 24 hodin. Pokud budete chtít odjet, nezapomeňte se na té samé recepci zase odhlásit, jinak by Vám zaúčtovali i poplatky na další den.

Pro každou oblast také platí, že se všude objevují maskoti, kteří dokáží Simíky pobavit a ještě více jim zpříjemnit tamější pobyt. Pokud si budete chtít z dovolené odvézt nějaký ten suvenýr, pak není nic snazšího než navštívit nějaký ten obchůdek s upomínkovými předměty či oblečením. V případě, že budete s vybavením jednotlivých lokací nespokojení, máte možnost (podobně jako v Hot Date) kompletně přebudovat celý prázdninový ostrov k obrazu svému nebo ho alespoň vylepšit. Fantazii se prostě meze nekladou a nezapomeňte, že každé sídliště má svůj vlastní prázdninový ostrov, takže můžete vyzkoušet celou řadu různých variant.

The Sims 1 - Obrázky

22. února 2009 v 12:08 | Simsterka |  The sims 1 Obrázky
▼OBRÁZKY ZE HRY▼


The Sims 3: Vydání odloženo!

22. února 2009 v 12:08 | Simsterka |  The sims 3 Novinky
 • Pro nadšence ke hře The Sims 3 tu mám bohužel špatnou zprávu sad-3.gif image by Salisko
 • Vydání TS3 se bohužel posnunulo a velmi značnou dobu a to až na 2. června tedy o 4 měsíce
 • Ale všechno zlé k něčemu dobré....berte to tak, že hra bude třeba o něco lepší, eh tedy měla by být o něco lepší. Jinak by se vydání neodkládalo....
Jo a obal od the sims 3 se mi vůbec nelíbí!

Zdroj: Celý článek napsala a je to od sims-girl122.blog.cz

The Sims 1

22. února 2009 v 12:08 | Simsterka
 • The sims bylo v prodeji roku 2000 pro Windows,Apple Macintosh a Linux
 • Od jeho vydání byla hra velice populární, prodalo se více jak 6.3 milionů hry.
 • Vyhrál četné ceny a stal se nejprodívanější a nejoblíbenější hrou v historii.
 • Hrací prvky jsou velice jednoduché, ovládáte virtuální lidi.
 • V současnoti vládne TS 2 a jedničku najdete v některých obchodech za směšné ceny.
  •Vyšlo několik datadisků, a na něj prakticky navazuje i dvojka.

The sims 2

22. února 2009 v 12:08 | Simsterka |  The sims 2 Informace
The Sims 2 má jistě hodně lidí
•V celém článku je doplnění+zákl.informace
•Zdroj:Lovelysims

První artworky TS3

22. února 2009 v 12:08 | Simsterka |  The sims 3 Obrázky

Záhady 2/30

22. února 2009 v 8:56 | Simsterka |  záhady
Další záhady které jsem sama oběvila.

Tak to jo :-* xD

21. února 2009 v 20:05 | Simsterka
Obrázek “http://dl10.glitter-graphics.net/pub/692/692160k68dp18m79.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Jo tak to by mohlo bejt každej den. =D O co tady vlastně de? De o dnešek a zejtřek. Takže dneska jsem byla s Míšou venku Photobucket - Video and Image Hosting a máma mi před tim řikala, že jedeme do Rakovníka ať jsem teda ve tři doma je to tam děsná nuda, a ještě k tomu museli ject i sestřenky Nic jsem neřekla a v půl čtvrtý jsem přišla domů. Máma na mě vyskočila a řekla "sranda!" chívíli jsem jí nechápala, ale pak to konečně řekla "Je u tebe v pokoji překvapení, vlezla jsem tam a vyskočila na mě kamarádka Nikola a předala mi tašku. Nejdřív jsem jí tam obejmula a řekli jsem si jak se máme a tak-rozbalila jsem věci který byli zabalený jediný co nebylo zabalený byla zmrzlina s mekáče a coly. No a v prvním balíčku byl vzkaz od mámi Nikoli. "Ahoj Terko, Nikča u tebe bude spát, v dalších věcěch máte brambůrky a popcorny." Vyskočila jsem na mámu a poděkovala-Po 10 minutách jsme si zaply telku a dívali se, sice u toho Nikola pořád kecala, ale už jsem si na to zvykla. Po hodině jsme šli zase na komp a dělali různý kraviny, máma řekla, že de nakupovat, pustili jsme si teda písničky uplně na maximum a pak jsme to nemohli vypnout protože se do mího pokoje nešlo vejít, bylo to tak nahlas, že to byla hrůza, tak jsem to po boji vypla. . . . Nic horšího se nemohlo stát Photobucket - Video and Image Hosting Pak jsme šli zase na telku a kreslili jsme si grafity a tak... Dělali jsme kotrmelce-teda jenom Nikola, protože mě trochu bolelo za krkem, protože jsem se tam bouchla. No a ted se du vykoupat, protože je Nikis už hotová, pak se budeme dívat na film poslední prázdniny, úkoly udělám až zejtra.... Nejdřív zábava potom škola. Takže jsem prostě ráda, že tě tu mám Nikis
Obrázek “http://dl8.glitter-graphics.net/pub/570/570018w02xr7isn0.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
P.S. Menu dodělám potom!

Záhady 1/30

21. února 2009 v 11:45 | Simsterka |  záhady

1. záhada. nad postelí kde spí Mortimer je obraz podobný Belle. Že by jí maloval Mortimer a pak se oběvila v normálních obrazech které se kupují? Prodal ho snad Mortimer a jeden obraz si nechal? 2. záhada. Jak vidíte deka je zvednutá, ale NIKDO tam neleží.
Jak už víte Mortimer leží pod obrazem tedy tam kde deka není zvednutá, teda aspon podle Maxis. Takže proč je deka zvednutá na místě kde spala Bella. Je tam snad? A kde vůbec je? Mortimer se o to už moc nezajímá, ale my jo. Zachranujeme Bellu simíkovi, kterej je možná zlý a něco provedl Belle. Ale proč by to dělal?

Pak jsem se svojí simkou chvíli sledovala Mortimera. Stál na míste a pak ze zchodů šel k mí simce. Hned jsem ho poslala pryč od mí simky, ale pořád stál, neposlouchal mě. Pak si stoupnul krok od ní a začal myslet na Dona Juana. Nahoře měl ohně, jako by se pohádali, ale nic se mezi němi nestalo. Ale možná jo:
▼Don a Bella chtělil něco spolu mít, teda aspon Don. Bella odmítla
▼Pak je tu, ale další věc, Don nebo Bella se chtěli líbat, ale odmítli. Myslím si, ale že to byla Bella která s tim nesouhlasila, protože s něčim takovim nesouhlasil ani Mortimer. No a proto je Mortimer na Dona tak naštvaný? Jo je, ale neni naštvabný jenom na Dona, ale na všechny
No a pak Don. Zamiluje se do každý holky kterou potká, zamiloval se do mojí simky (tajné agentky která to vyšetřuje i s semnou) a protože se moje agentka o tom chtěla dozvědět víc začala s Donem flirtovat a začla z něj tahat informace. Simštině, ale moc nerozumim, ale zdálo se mi jako by řekl já ne! Řekl to nebo ne? Co jí vlastně řikal? A řekne to Nině? Že si našel lepší
holku?
Prostě děvkař!!

▼Pak jsem se s agentkou dívala na hroby, kdo tam všechno leží a uviděla jsem muchlazdkovou. Takže se dostáváme do nočního života. Na jejich pozemku zemřel někdo s muchlzadkovejch. Takže živá paní Muchlzadková je tak zlá jenom kvůli tomu aby se nikdo neměl rád a aby vypadl? Souvisí to tedy z ostatníma?
Více záhad příště... Příště půjdeme s agentkou Emily Záhadnou do Nočního života, dozvíme se více o Belle a kde jí můžeme normálně uvidět (na krabici od mléka, obraz, kluby, teleportační kytka atd...)

Jdu na záhady xD

21. února 2009 v 9:33 | Simsterka
Tak zatim moc neppíšu... Ale já si připravuju články abych vás mohla ohromit =DD No a proč tohle píšu? Včera jsem byla na jednom blogu ze záhadama v the sims . A já jsem na tyhle záhady uplně chycená. Zmizení Belly, co se děje s Mortimerem a tak... Tak já si du zapnou sims a zase hledat. Jenom vím, že to má něco společného s Night life, zatím víc neprozradím... Tak já du s mojí simkou na zkoumání, jak to vlastně je? Jinak články které jsem si pro vás připravila se tu oběví zítra nebo další pátek.

Nový žačátek

18. února 2009 v 19:07 | Simsterka

Tak jo je tu nový začátek.Jooo :-*

17. února 2009 v 16:14 | Simsterka
Tak jsem se sebrala a du na to... Udělám design a menu a du na člááánky.. Tak se prosím nelekejte, že tu nic zatim nebude... :-* Kámoška mě trochu sebrala a dala mě do kupy... =DD Jinak blog nebude asi jenom o sims, to ještě nevim.... Ale taky kvůli SBéééčkům že? :-P jak já jsem ráda, že jsme zpět. Já jsem se totiž dozvěděla, že moje kamarádka asi udělá zkoušky na tu školu na kteroou pudu já. Takže tam s Kájou budeme spolu.. :-* Na tu starou kašlu. =DD Juhůů, tak prosím nedivte se a pište komentíky jak si myslíte, že to tu bude vypadat... ♥ :-* Jo a budu mít novou přezdívku... :-)

Black life - 1.kapitola

13. února 2009 v 21:58 | Simsterka
Jako každou sobotu jsem se probudila první a udělala sem snídani. Nečekala jsem ani vteřinu a hned jsem se pustila do palačinek. Docela jsem měla hlad, ale normálně to takle neni, ale neměla jsem večeři, v tom to asi bude. Při snídani jsem myslela co asi budu dělat o víkend. Konečně víkend, ale žádný plány! To pak neni žádnej víkend!