Prosinec 2009

* ^_^ * kecy .. :]

26. prosince 2009 v 22:30 | Simsterka a Kája |  Simsterka
Ahojky !
Sice pozdě, ale šťastný a veselý vánoce !
Pochybuju, že to někdo přečte, ale i tak jsem dávám nové informace a novinky. Bouncing bunny Blog sice zkončil, ale stejně jako minulý článek jsem dávám nové info. Takže začnu..
Tentokrát jsem se dnes rozhodla 100% - blog mi opravdu moc chybí ! thlchel.gif image by Salisko A proto tu mám další zprávy. Jsem už zase o něco starší, mám více zkušeností díky tomu, že jsem se přes tu dobu co jsem tu nebyla všechno naučila, všechno je jiné ..
Nerozhodla jsem se udělat jeden blog, ale rovnou dva blogy ! Ano tentorkrát budu vše stíhat .. Mám totiž jiné zájmy, koníčky, přátelé a jiný pohled na blog.cz .. cm5_cool.gif image by Salisko
Umim konečně trochu grafiku, vyznám se v blogu, neberu blog jako povinnost.. Tentokrát si to chci opravdu užít, poznat vše dokonale, už s nějakými skušenostmi..
Oba dva blogy by měli být nějak v roce 2010 kolem února .. Všechno si zatím připravuju, jak bylo v minulém článku dokonce mám i na blogy sešítek .. laugh-2.gif image by SaliskoNo bude prostě hodně změn, ale pochybuju, že někdo z vás půjde ty nový blogy páč jsem už nechodíte a nevíte o co tu jde .. laugh-1.gif image by Salisko protože to už asi nečtete, ale mě to neva.. 2m2esdl.gif image by Lowinka Tak cč..


* Happy .. x) *

18. prosince 2009 v 18:59 | Simsterka |  Simsterka
Čawes ! =)

Ano blog sice * zkončil *, ale já tu přidávám další článek s pomateným nadpisem ..
Btw : kdo se chce podívat na moje "crazy" fotky může mrknout sem !
Mám tu pro vás nové informace, články, novinky a nápady !
A nejdřív - veselé vánoce, užijte si sníh a buďte * HAPPY * x)
Užijte si také prázdniny a .. a kupte pěkný dárky.. xP
Upozornění : Článek je dlouhý tak jestli se nudíte můžete začít číst ! :)

V září jsem se rozhodla, že tento blog zkončí a také zkončil, jenže jsem psala, že bych se mohla k blogaření vrátit, ale na jiný blog .. A myslím, že už všichni víte o co jde - chci znovu blogařit, chci zase to co bylo před rokem ! Všechno krásné co jsem prožila na blogu (někdy i špatné), ale to k tomu patří .. Dívala jsem se na blogy třeba na thesims2-lucka a koukala jsem konec, newsims konec > a nebyli to jenom tyhle blogy co už dávno zkončili jako já, jenže já jsem se rozhodla, že se ke svému starému koníčku vrátím .. Přece jenom chci to já a nikdo mě do toho nenutí - navíc už mám nějaké ty zkušenosti s blogařením tak bych se nebála říct, že udělám dva blogy .. A to blog o sims a blog o mích příbězích, zážitcích (deníček) a o grafice ve které jsem se po zkončení s blogem mnohem víc zlepšila.. I články se snažím psát trochu "česky" a normálně než to co jsem psala před tim rokem (ted už dva roky). Ten čas tak strašně letí, že jsem si už ani nevšimla, že je všechno jiné .. :) Ano všechno se změnilo - mé koníčky, zájmy, kamarádi, styl a dokonce jsme rekonstuovali celý náš byt... xD takže všechno jiné.. Blogaření se mi minule zdálo jako povinnost a ne jen zábava a koníček, ale dala jsem se do pohody a ted už moc dobře vím, že o tom blog není ! A chci říct i vám co mají blogy - berte to jako zábavu, neřešte reklamy co vám lidi píšou, jen vám to zvýší stres a myslím, že to co se děje ve škole nebo doma je už docela velký stres ..
No a můj plán a nápad - nový blogy chci udržet déle než jsem měla tenhle blog, abych se dostala dál !

Přece jenom bylo to něco přes rok a nemyslím si, že tohle je na blog hodně . Tak jsem se rozhodla takhle .. Na ty nový blogy už jsem se hodně připravila > připravila jsem články, jméno blogu, a takový sešítek do kterýho budu psát co se na blogu stalo atd ..