Únor 2010


Oblečení ženy

12. února 2010 v 19:59 | Simsterka
Dospělé - Oblečení pro dospělé ženy
Teenager - Oblečení pro Teenager holky

Jak to všechno bylo ? =) Blogaření, začátky a příběh..

12. února 2010 v 19:36 | Simsterka |  Simsterka
Čawes lidi,

koukám tak na blogy a najednou si vzpomenu na můj milovaný blog.. Zase mě to blogaření nějak chytá tak jsem si řekla, že napíšu článek jak vlastně tenhle blog vzniknul.. nUdÍtE sE tAk jUkNěTe sEm pÁč tAdY jE tOhO hOdNě nA čTeNí ! :)

Píše se 14.července 2008 - na horách.
Byli jsme jenom my dva na horách, ani nevím kde.. Já a táta, notebook a náš pokoj. Řekla jsem tátovi, že si chci udělat blog ( tehdy jsem neznala stránku blog.cz ). On mi tam najel, všechno mi pořešel - ještě si pamatuju na ten starý modrý design blogu.cz.. To všechno bylo tak krásný.. Chci to zpět.. :-( uplně si vybavuju jak jsem seděla u nočního stolku a na notebooku jsem klepala do klávesnice a vymýšlela jsem název pro blog - tedy simsterka.blog.cz.. Tehdy jsem nevědala co to jsou reklamy, SONB, rubriky, atd.. nevěděla jsem, že se dá měnit design..

Bylo to zvláštní.. První článek se jmenoval Vítejte na mém blogu, ale ten se pak změnil na The Sims 2 Univerzita.. Neuvěřitelně krásnej pocit jsem měla když jsem napsala pár článků a pak jsem.. Otevřela oči a teď.. sem tady.. sem jinde.. pryč.. jsem starší a už mám tolik zkušeností, že bych to mohla rozdávat.. sem jiná.. sem.. nedá se to popsat, ale uplně každej se za ten čas změnil.. potkala jsem tolik lidí po blogu.. a pozdějš sem zkončila já, pak SB a ani přes to ICQ to nevedeme jako dřív, v tu dobu jsme řešily neuvěřitelně.. ->> debiln* věci ! :D prominte, že to tak řikám, ale s holkama jsme řešily jen blogy a.. v tu dobu pro nás kluci, malování nebo průsery neexistovali !
Děkuju všem co mi tu pomáhali.. Hlavně tedy Cuci z blogu cuci-sims.blog.cz který už dávno není, pak Jíťa z blogu kone-a-jine.blog.cz a o tom zatím nevim, že by končila nebo tak.. Pak i ostatní na který už si asi ted těžko spomenu.. Ale tyhle lidi my pomohli, ukázali mi co a jak.. Sem jim vděčná.. Nikdy nezapomenu na růžový design s kytičkou co sem tu měla.. dokuď se tu neoběvil design od Cuci - doted ho mám ! a vzpomínám !! :-* Děkuju všem.. Děkuju, že sem se dostala až sem a omlouvám se vám, že jsem zkončila.. CČ více !

Možná se vrátím !!

5. února 2010 v 17:22 | Simsterka |  Simsterka
Asi se vrátím.. :)) Je mi jedno, že je malá návštěvnost, že sem už nikdo nechodí.. a nikdo si nevzpomene, ale já se.. MOŽNÁ vrátím..

Ach jo ->> zase dávat ty všechny články na zpátek !! :D:D

Předěláno 21:27 :

Tak sem se nevrátím.. :D ale udělám si new bloček.. xPxD
pak jsem dám adresu..