Květen 2010

Zkouknu to tu..:))

15. května 2010 v 11:49 | Simsterka |  Simsterka
Blog si nenechám vzít. Proto píšu nějaký ten článek, aby byl blog v "aktivitě". Jinak pořád jsem s werquies teamem na tomto blogu a tak o něm chci něco napsat. Nějaké ty aktuálky, co tam bude probíhat a tak. Blog se nesnážim v žádným případě propagovat kvůli návštěvnosti ! Stejně je to jen blog pro zábavu a návštěvnost nás vůbec nezajímá. Máme tam toplist jen, aby jsme se mrkli kolik lidí dneska na blogu bylo, ale jinak nás to vůbec nezajímá. Takže tento měsíc tam nemusíte očekávat nic nového. Jelikož už je za ten měsíc dost článků tak se připravují články až na další měsíc (červen). Jinak blogmasterů nás tam je 6. Proč ? Zvládáme to sice skvěle a stačil by jeden na celý blog, ale mi do sebe skvěle zapadáme. Dva dny jsme tam všichni byli jen tak na zkoušku - jedny sestry tam to tam přenechaly, ale my jsme se s nima domluvily, že by nás tam bylo víc. Jedna ta hlavní co sestry vybraly - sw33t.lollipop<3* - vybrala mě a moje kámoše a byly jsme tam na zkoušku, na dva dny než se sestry vrátily z dovolené. Šlo nám to skvěle, dělaly jsme nejdřív rubriky na Anime a Dr.House atd.., ale pak nám ty holky (sestry) zavolaly, že si můžeme blog nechat úplně, že mají jiný a, že jméno werquies se jim vůbec nelíbí.

simsterka.blog.cz
My jsme se, ale schopili, nezáleželo nám a furt nám nezáleží jak se blog jmenuje, nechtěli jsme, aby blog skončil potom co jsme se tam docela nadřeli (rubriky, menu, designy atd..) Tak jsme se probrali a zase jsme všechno změnili na blog o kterým jsme chtěli mít - The Sims 1,2,3. Sice teď máme blog jen čtyři měsíce, ale i tak ho chceme mít i nadále a dále na něm být. Pokud se chcete na něj podívat tak tady je. Na jakékoliv otázy ohledně werquies a simsterka blogu se ptejte na mém e-mailu terezska.princess@seznam.cz a na cokoliv se zeptejte (jen o blocích - žádné bližší informace !). Další informace a novinky o blogu werquies se dozvíš v článku "werquies blog" který teprve zveřejním.

Na tento blog neočekávejte nic nového, jinak minulý nápad, že se vrátím už zase neni - kvůli werquies blogu. A někdy tu tedy bude ten článek o werquies blogu.
Díky, čauky
simsterka.blog.cz